پارسی سان از تمام افرادی که در زمینه‌‌ی "فرهنگ، ادبیات و زبان پارسی" و همچنین "علوم کیهان‌شناسی و زمینی" از دور دستی‌ بر آتش دارند و یا به هر نحو مایل به همکاری با پارسی سان می‌باشند، دعوت می‌کند تا با ارسال چکیده‌حال خود (رزومه‌)، آمادگی خود را برای همکاری ابراز کنند.

پیش از تماس، خواهشمندیم به نکات زیر توجه بفرمایید:
  • با توجه به نیاز به آشنایی با زبان انگلیسی برای بررسی اخبار و مقالاتی که بر روی خروجی‌ سایت‌های مرتبط با علوم جوی و کیهانی قرار می‌گیرد، مهارت کافی در خواندن و درک متونی که به این زبان نگارش شده است برای آن دسته از دوستانی که مایل به همکاری با سایت «هوا و فضا» می‌باشند، به عنوان یک مهارت مهم ارزیابی خواهد شد.
  • پارسی‌سان به همکاران خود این آزادی را می‌دهد که محتوای نوشته‌ی خود را به شکلی مستقل طراحی و نگارش کنند. با این حال، قبل از انتشار مطالب بر روی اینترنت، با در نظر گرفتن تمام نقطه نظرات نویسنده، مشورت‌ها و هماهنگی‌های لازم صورت خواهد پذیرفت.
  • همکاران پارسی سان در ازای مطالب منتشر شده، از حقوق و مزایایی متناسب با میزان استقبال مخاطبان خود بهره‌مند خواهند شد.
  • پارسی‌سان تمام امتیاز و حقوق معنوی متونی که بر روی هر کدام از دو صفحه قرار می‌گیرد را به شکل ویژه متعلق به خود نویسنده‌ی مطلب خواهد دانست.
در صورت تمایل به همکاری و همچنین در صورت داشتن هر گونه پرسشی و یا برای کسب اطلاعات بیشتر، با ما از طریق آدرس الکترونیکی info@persianwis.com تماس بگیرید.


تمام امتیاز متعلق به کیان عباس‌نژادی می‌باشد © ۱۳۹۸-۱۳۸۲
All rights are owned by Kian Abbasnezhadi © 2003-2019